"פרגולה גושנית בצבע אפור בהיר אטום קירוי במבוק וסנטף שקוף לאיטום גם במקרה הזה, לא שאלתי אבל אני משוכנע שדפנה תיהיה מוכנה לשתף שביעות רצון, תמחור הוגן, התנהלות מיקצועית ועמידה בזמנים. מה שעשה לי את החיים קלים במקרה הזה היתה העובדה שלפניי היו שם קבלנים קצת פחות נחמדים שההתנהלות מולם היית לא נעימה כמובן שבמקרה כזה מצווה וחובה עלינו להיות זהירים שבעתיים ואכן היינו. מטעמי פרטיות מספר הטלפון שלו שמור אצלי ואשמח להציע אותו ללקוחות מתעניינים."
דפנה
שדמות דבורה
כל היה עליי לעשות בפגשתי הרשונה עם אביחי היה פשוט להקשיב. הבחור הנחמד, מסתבר, חכך בדעתו ארוכות וגיע לעיצוב שמשמש אותו ואת משפחתו. עיצוב הנותן את הבטחון שפרגולה נותנת אבל יחד עם זאת, פרגולה שמשמשת כסוכה כשרה. לצד זה היה עליי להבחין ולייצר עבורו גדר נפתחת המעניקה אפשרויות אירוח שונות. אביחי ללא ספק הביע שביעות רצון מכל תהליך ההתנהלות מולנו ויישמח לשתף אתכם בזאת מטעמי פרטיות מספר הטלפון שמור אצלי ואשמח להציע אותו ללקוחות מתעניינים.
אביחי
ישוב עינב
לא אחת, לא שתיים - שלש.... אם מישהו יודע משהו על הצורה בה אני מציע את שירותי ומשרת את לקוחותיי זו רנית. לקוחה בעלת בטחון עצמי, יודעת מה היא רוצה אבל קרוייה להאזין ולקבל עצה. תקשורת בריאה, ישירות ומוכנות לתת לדברים ליפול בדיוק למקומם הם אלו הדברים שרנית מביאה איתה ותורמת להצלחה. תענוג היה לשרת ולעבוד עם רנית ומיותר לציין שכל מה שהיא צריכה או מבקשת אני קופץ ושואל לאיזה גובה. רנית תשמח לשתף אתכם בנסיונה איתנו. מטעמי פרטיות מספר הטלפון שלו שמור אצלי ואשמח להציע אותו ללקוחות מתעניינים.
רנית
אורנית
מהנדס חשמל במקצועו שגם חשב וחשב ועיצב לעצמו פרגולה. במקרה של דני לא רק שהוא עיצב הוא עצמו רכש את חומרי הבנייה הדרושים. מדובר בפרגולה גושנית הצבועה בצבע שמנת אטום עם קירוי במבוק ואיטום סנטף. דני הוא איש טכני מאד שבנה פרגולות בעברו. הוא ללא ספק שבע רצון מהשירות לא הוא זכה איתנו. מטעמי פרטיות מספר הטלפון שמור אצלי ואשמח להציע אותו ללקוחות מתעניינים.
דני
בית חפר
פרגולה מעץ תלוייה. צבע לבן אטום. הצללת לוחות וסנטף לאיטום.
אבי תודה רבה ....יצא מצויין ויפה ובדיוק כמו שרצינו, לא האמנתי שתוך יומיים תהיה לי פרגולה...בהחלט נשתמש בשרותך בעתיד.. תודה וחג פורים שמח
חני
קרית אונו
הכל נקי ומסודר, תודה על הכל. על היחס החם, המקצועיות והעובדים הטובים והמהירים. נשמח להמליץ ולשמור על קשר.
רונית
חיפה דרך הים
פרגולה מעץ תלוייה. צבע לבן אטום. הצללת לוחות וסנטף לאיטום.
אני ויעל מודים לכם על העבודה המאומצת. שהשקעת בבניית הפרגולות והגדר.אצלנו בגינה יצא עבודה מהממת אנחנו מרוצים! תמסור שוב תודה רבה לניר ואסף הצוות המנצח!!!
יניב
ראשון לציון
אתה תותח... עבדתי עם הרבה בעלי מקוצע בזמן השיפוץ...באיש מקצוען כמוך טרם נתקלתי.. כל מילה שנאמרה קויימה ובזמן! תודה על הכל. אגיע בערב הביתה ואתן חוות דעת סופית אבל אין לי ספק שיצא מהממם.גם הילה התלהבה מאד (תכלס זה הכי חשוב ). נשתמע . יום טוב
הילה
ישראל
פרגולה מעץ תלוייה. צבע לבן אטום. הצללת לוחות וסנטף לאיטום.
ממליצה על אבי גת. עשה אצלנו פרגולה במרפסת. עבודה מקצועית מאד! (להבדיל מהפרגולה הקודמת שעשינו שכל הזמן יש חדירות של מים) ...מאוד מרוצים!
סימונה
ישראל