בלוג 123

בבלוג אתן עידכון מה קורה בעולם הפרגולות מתוך הראיה שלנו תוך כדי התקנות.  הרי לכל פרגולה ולכל בית או משפחה שאליהם אנחנו מגיעים יש ניחוח וחוויה מעט שונים.  הצטרפות החוויות היא הזדמנות לראות את הדברים בצורה עמוקה יותר וכך להיות מוכנים כשיגיע זמנכם להתעסק בכל מה שנוגע לפרגולה.

אני מניח שאתם תפגשו כאן סיפורים, תובנות ואירועים מעניינים שקורים לנו בהתקנות מכל מיני סוגים ובכל מיני מקומות.  

אשמח לקבל משוב, לתקן ולשפר ככל שתוכלו להעיר אותי ולשתף.

אז הנאה מרובה לכולנו, בואו נצא לדרך!

מיכל / מבשרת ציון – 3 למרס, 2021

הריסה ופינוי פרגולה ישנה מעץ והחלפתה בפרגולת אלומיניום עם אחריות לכל החיים על הצבע.

מיכל ובעלה בחרו פרגולת הייטק 2070 לבנה עם סנטף BH משודרג לקירוי.

התוצאה בהחלט מראה שידרוג והראה עדכני וחדשני.  כמו כן ניתן לשים לב לניקון והקלילות של האלומיניום לעומת העץ

פרגולות לגינה

דן / עיר ימים, נתניה-  1 למרס,2021

קומה 18 עם שתי בקשרות עיקריות.

  1.  לא להשתמש במנוף עקב העלות הבלתי נסבלת.
  2. פרטיות מלאה מהשכנים שמלמעה.    

יצרנו סבכות הצללה בתוך קורות הבטון כך שכיוון הרפרפת אכן יוצר את ההפרדה בין המרפסות והכל כמובן מחוזק היטב בברגים מיוחדים המתחברים לבטון כדי להבטיח עמידות גבוהה ברוחות עזות.

דני / מדרך עוז – 11 לפברואר, 2021

בחירתו של דני בגדר המורכבת מכבל נירוסטה היוותה אתגר בשבילנו.  אנחנו מורגלים בעבודה עם פרופילים קשיחים וזה בהחלט הוציא אותנו מאזור הנוחות שלנו.  יצרנו קשרים עם מכון חרטות והזמנו פרזול מתיחה מיוחד ואת כל שאר המרכיבים הדרושים והצלחנו לשמח את דני בזה שהנוף המאד עשיר ויפה מעברה השני של הגדר אינו מוסתר ע"י פרופילי אלומיניום אלה חשוף ומהנה בעת הישיבה במרפסת.  על זה דני התעקש, זה מה שהוא קיבל ואנחנו גדלנו, למדנו ולא יכולים לחכות לגדר מתיחה הבאה.

יהודה / טירת כרמל – 4 לפברואר, 2021

למרות עצתי שלא, יהודה בחר בעיצוב מקורי שהוא אהב ואנחנו כמובן נרתמנו ועשינו את שביקש ויצא ממש פיצוץ.  ההצללה עומדת באופן מאונך ולא מאוזן מה שיוצר מרווחים גדולים יותר ואני חשבתי שזה רעיון פחות טוב וגם אמרתי ליהודה "למה לך שנעשה משהו שאל עשינו בעבר ואצלך נלמד מה לא טוב בעיצוב הזה לצער כולנו" אבל ליהודה היה ביטחון הוא התעקש, ויצא סבבה לגמרי.

דרורי / צורן – 1 לפברואר, 2021

שירות לקבלן – לאחר בנייה של שני בתי קרקע חדשים קבלנו עלינו לאבזר את הבתים בפרגולות וגדרות מאלומיניום.  לאור הצביעה המיוחדת בצבע התואם את האלומיניום החדש בבית (חלונות, וטרינות וכדומה) לקח לנו כ 15 יום להתקין מרגע ההזמנה.  לשמחתנו גם הדיירים וגם הקבלן הביעו את שביעות רצונים מהשירות ובעיקר מהמוצרים והתוצאה.  ניתן לשים לב בתמונות להתאמה בין הוטרינה לפרגולה.  כמו כן יש לציין שהמוצרים נושאים אחריות לכל החיים והפרגולות לא רק מצלילות אבל גם מוגנות נגד הגשם.

פרגולה תלויה מעץ - לשדרג את הבית כולו

מתן / קיבוץ אייל- 25 לינואר, 2021

גדר אלומיניום דמויי עץ בבית קרקע.  האתגר המיידי היה להתקין הכל תואם וישר על גבי מסלעה מתנדנדת.  והדבר הבא היה התמודדות עם השדות בגבהים שונים עקב הקרקע המשתנה.  המטלה בוצעה באופן מושלם בשני חלקים.  החלק הראשון זה קידוח ומילוי העמודים עם אפוקסי כלפי מטה ולקיחת מידות מידוייקת ואז עבודה מיקרוסקופית כמעט בבית המלאכה כדי להתאים קו לקו.  אם אתם שומרי סוד אגלה לכם שעד שלא סיימנו לא האמנו שנגיע לכזאת רמה של דיוק.  והמצחיק?  ההתקנה כולה (42 מטר) ארכה לא יותר משלש שעות.  הצוותים שלנו יצאו גדולים היום, גם לדעתו של הלקוח.25

ליסה / בית ינאי- 22 לינואר, 2021

החלפנו היום שער ברזל ישן ומיושן, כבד מאד שבקושי זז לשער אלומיניום חשמלי בצבע קרם דגם הייטק 2020.  חיברנו למנוע חשמלי והנה תמונות של לפני ואחרי.  מוזמנים להיכנס לתפריט השערים כאן למעלה ולקבל מיידע נוסף לגבי השערים שלנו.

מוריס / נתניה – 20 לינואר, 2021

התקננו כאן פרגולה במרפסת שמש שהיא פריקה לסוכות.  כל ההצללה (קורות בצבע עץ) פריקות כך שמוריס עומד על סולם לפני חג סוכות, ומסיר אותם כדי להתקין סכך כשר במקום.  כמובן שבסוף החג הכל חוזר למקומו ומוריס זוכה לפרגולה המצלילה את מרפסתו בכל ימות השנה.  כדי למנוע רעשים ודפיקות מהגשם הוספנו לוחות פוליגל שטוחים מעל.

לקוחות קיבלו את הפרגולה שבוע לאחר שהיזמינו וקבלתי פיטבק חיובי מאד מהם אותו אני משפף כאן.

איליה / ראש העין- 18 לינואר, 2021

אתמול היתקנו שתי פרגולות אלומיניום עבור איליה ומשפחתו בראש העין.  איליה ביקש לדחות את ההתקנה מתוך חשש לגשם וסערה שיפריעו בהתקנה.  אני ייעצתי שנתקדם בכל זאת ונתקפל אם מזג האוויר לא יאפשר התקנה טובה ובטוחה – יש לזכור שמדובר במרפסת בקומה 7 ומעבר לגשם יש להיזהר מרוחות עזות מאד.

לשמחת כולנו, יצא יום טוב ובהיר – חוץ מטפטוף בשעות הבוקר ההתקנה נעשה והושלמה לשביעות רצון הלקוח וכמובן לשמחתנו בזאת שהרווחנו עוד לקוח מרוצה שיהיה שמח לשתף את חווייתו אתנו.

יאיר / טירת הכרמל- 13 לינואר, 2021

יאיר הוא לקוח יוצא דופן לכל הדעות.  יאיר המליץ עלי לשכן קרוב שרכש ממני פרגולה טרם ההתקנה אצל יאיר עצמו.  הקשר והחיבור שנוצר ביננו היה חזק ובנוסף לאחר שיאיר עשה חקר שוק ארוך ומעמיק שבסופו ולשמחתי הוא בחר בנו.  הפרגולה מאד גדולה ומיוחדת, פרגולת הייטק 2040 בצבע אפור כהה מגורען התואם את האלומיניום בבית עצמו.  לקח לנו יומיים, וסיפקנו הכנות לחשמל ולמטבחון כפי שהוסכם מראש והנה לכם לקוח מרוצה שמפנה אלינו חברים כבר בשלבים הראשונים של המשא ומתן.

ניצן / מאור – 6 לינואר, 2021

בבית חדש לגמרי, עם גינה הפונה דרומה הקמת פרגולה הייתה הכרחית.  הבטחתי להם פרגולה תוך שלשה שבועות אך לעיתים העולם מסתובב מהר מהרגיל..

התמונות הללו צולמו 5 ימים לאחר חתימת העסקה – פרגולה תלויה עם קונסטרוקציה שחורה והצללה דמויי עץ.

בבלוג אתן עידכון מה קורה בעולם הפרגולות מתוך הראיה שלנו תוך כדי התקנות.  הרי לכל פרגולה ולכל בית או משפחה שאליהם אנחנו מגיעים יש ניחוח וחוויה מעט שונים.  הצטרפות החוויות היא הזדמנות לראות את הדברים בצורה עמוקה יותר וכך להיות מוכנים כשיגיע זמנכם להתעסק בכל מה שנוגע לפרגולה.

אני מניח שאתם תפגשו כאן סיפורים, תובנות ואירועים מעניינים שקורים לנו בהתקנות מכל מיני סוגים ובכל מיני מקומות.  

אשמח לקבל משוב, לתקן ולשפר ככל שתוכלו להעיר אותי ולשתף.

אז הנאה מרובה לכולנו, בואו נצא לדרך!