אודות

פרגולות אלומיניום בבית קרקע

בגלל האיכות

אנחנו רואים את בניית הפרגולה כאירוע של פעם בחיים ונותנים עליה אחריות לכל החיים. הפרגולה נבנית ראשית אצלנו בבית המלאכה, עוברת בדיקת איכות קפדנית. השלב הבא הוא להוביל אליכם ולהתקין ע"י הצוותים המאומנים והמיומנים שלנו והכל תוך עמידה בזמנים עליהם היסכמנו עם לקוחותינו.

10

בגלל השירות

לאחר שנים בארה"ב למדתי מהאמריקאים מהו שירות לקוחות ומה מקומו הנכון של הלקוח בפירמידה של העסק שלי. הלקוח הוא במקום הראשון ותמיד מקבל שירות וטיפול מהיר. ההשלכה ארוכת הטווח היא שהלקוחות הופכים להיות סוג של סוכני שיווק מיומנים ומפנים אלינו חברים שכנים ובני משפחה.

20180816_140654

בגלל הנסיון

כקבלן רשום בארה"ב ולאחר שנים של בניית בתים ושיפוצם, יש לי כבעל החברה ניסיון רב בתכנון פרויקטים, ברכישת חומרים מדויקת, לימוד והקמת צוותים, ניהול ופיקוח ועבודה מול מהנדסים ומעצבים. אני גאה בחברה שלנו, בעובדים, בפיתוח המוצר הייחודי שלנו ובתוצאות יוצאות הדופן שאנחנו משיגים.

מי אנחנו

Untitled design - 2022-03-02T173454.504 2

חברת אא פרגולות היא חברה ותיקה לייצור והקמת פרגולות. אנו מספקים פרגולות ייחודיות בסטנדרט בנייה אמריקאי במחירים התחרותיים ביותר בשוק. אנו מספקים פרגולות בפריסה ארצית וגאים לשרת את לקוחותינו הרבים מנהריה בצפון ועד באר שבע בדרום. 

הסיסמה שלנו היא שירות מעל הכל! התקנת הפרגולות מתבצעת ע״י צוות מיומן וחברותי שישמח לעמוד לצדכם ולספק לכם כל בקשה בהתאמה אישית של 100%. כל הפרגולות שלנו נבנות תוך עמידה בסטנדרטים גבוהים של דיוק, יופי ומקצוענות ומספקות הגנה מפני גשם ושמש (בלי להסתיר את השמיים).

שנות ניסיון
0 +
סוגים שונים
0 +
שביעות רצון לקוחות
% 0 +
פרגולות שכבר בנינו
1 +

למה אנחנו

הערך הנוסף שנוצר לאחר בניית הפרגולה הוא אזור נוסף וחדש בו ניתן לשבת בנוחיות, ללגום קפה ולארח.  החשיבות היא הצללה טובה מאד ואיטום מוחלט נגד גשם.  ההדגשה היא הצללה טובה זאת אומרת ישיבה נוחה לשעות ארוכות באמצע חודשי יולי אוגוסט וכמובן איטום מוחלט לגשם בחורף כשהדגש הוא על המילה מוחלט.

אנחנו נדע להבין מה יעבוד עבורכם לפי טעמכם האישי ולתרגם זאת למוצר איכותי, בטוח עם אחריות לכל החיים.

הניסיון שצברנו בארץ בבנייה מאות פרגולות בכל רחבי ישראל, בקומות קרקע, בקומות גבוהות, בכל כיווני השמש האפשריים יש לנו את הרצון והידע ליצור מותר שיתאים לתנאים הספציפיים אצלכם.

איפה אנחנו?

החברה במקור הוקמה מביתי שבבת חפר.  לאור הפריחה והגדילה של החברה הקמנו בית מלאכה ליד צומת ניצני עוז (מזרחית לנתניה) שליד כביש שש, בשרון. בית מלאכה זה עם מיקומו המרכזי מאפשר לנו הגעה מהירה ונוחה לקצוות הארץ, לכל הערים, המושבים, הקיבוצים וכל היישובים הנפלאים שבין קריית שמונה לבאר שבע.  כמו כן אנחנו זמינים באופן קל ומהיר עבור כל הספקים שלנו כך שגם חומרי הגלם וכל כלי עבודה שאנחנו זקוקים להם, המיקום שלנו הוא יתרון מבחינת זמינות וזמני אספקה.

היתרון ללקוח הוא שתמיד אפשר להגיע אלינו בקלות, להתרשם ולהתייעץ.  כמו כן ההגעה אל הלקוחות עם הציוד הדרוש והפרגולה נעשים בזמנים סבירים בשעות טובות ונוחות ואנחנו תמיד ערניים לזמן היקר של לקוחותינו ולצורך לשמור על סבירות בשעות העבודה וברמת הרעש.

 

בודק...