קירוי סנטף

התמונות מטה מספרות את סיפור קירוי סנטף

מדוע סנטף?

בגלל השקיפות.  כל יתר החומרים מבטלים את הקשר עם השמיים הכחולים ונוצרת תחושה חדשה של חדר או מחסן, ולא פרגולה. למזלנו הרב, עם השנים למדנו את החומר כל כך ביסודיות שהיום אנחנו יכולים להציע לכם סנטף בביטחה עם הבטחה לרוגע מבחינת התנפנות ברוח, נזילות וכיוצא בזה.  הסנטף הוא חומר מעולה, פולקרבונט שמיוצר בישראל.  היופי שבו היא השקיפות ואם אנחנו מתקינים אותו, אנחנו בונים לו תשתית נפרדת ומשממשים בצפיפות ברגים גבוהה עדי להבטיח שקט ללא רעידות.

כמובן שיש רמות שונות ועוביים שונים של סנטף, ואנחנו עובדים עם כולם.  והיה ובחרתם בסנטף השפוט הגלי, אתם חוסכים כ 75 ש"ח למטר ויכולים להיות רגועים לאור ההתקנה הסופר מקצוענית שלנו.

לאלו שבוחרים בסנטף משודרג, אתם מקבלים חובר עבר יותר, הרבה יותר, שעדיין מספק שקיפות ועם ההתקנה שלנו יגיע שקט בגשם וטווח אחריות ארוך נגד שברים או נזילות.

כמו כן חשוב לציין שאנחנו עובדים עם כל שאר חומרי האיטום שבהם אין מרווחים ולא רואים שמיים כגון:  יריעות שינגלס, פח רעף, רעפים וכו.

 

ולסיום חשוב לי לציין שבמפגש הקיר יתבצע איטום מלא הכולל פחים ושתי שכבות של סיקה סופרפלקס אמריקאית ואיכותית שאינה מתכווצת או מתרחבת עם שינויי מזג האוויר.  אצלנו – מים לא יכנסו לפרגולה שלכם!

 

קטלוג - פרגולות אלומניום לבית קרקע

בודק...