פרגולות למרפסת מעץ

התמונות מטה מספרות את סיפור פרגולות למרפסת מעץ

פרגולת עץ

עכשיו לכבוד האביב

 ב 8,499 ש"ח בלבד!

למה אנחנו הבחירה המושלמת בשבילך?

עמידה קפדנית בזמנים

אחריות לכל החיים

25 שנות ניסיון

סטנדרט אמריקאי גבוה

אופציות שדרוג לפרגולה מעץ

סנטף BH

1

הכנות למאוורר ותאורה

2

גושני / רב שכבתי

3

פרגולה כסוכה כשרה

4

פרגולות למרפסת מעץ - הפינה השקטה שלכם

בחרו בפרגולת מעץ למרפסת עם אא פרגולות ותהנו מאיזור חדש  לפנאי והירגעות!

האם אתם מחפשים טרקלין מזמין להירגע בו עם חברים ובני משפחה, חדר משחקים מוגן לילדים או מקום נעים להירגע בו בכל עונה? פרגולת עץ למרפסת שלנו מאפשרת לכם ליצור מרחב מחיה נוסף בחוץ ומותאמת לאורח החיים שלכם כך שתוכלו ליהנות מרגיעה מאושרת, שנה אחר שנה.

אנו מציעים פרגולות המבוססות על קונסטרוקציה והצללה מעץ, עם אינספור אפשרויות לשדרוג והתאמה כך שתוכלו להתאים את הפרגולה שלכם לצרכים שלכם.

פרגולות מעץ לקומות גבוהות - גלריה

** נא ללחוץ על התמונה הראשונה בטלפון כדי להפוך את הסדרה לגלריה 

קצת עלינו

את מירב נסיוני רכשתי בארה"ב כקבלן לבנייה מאושר בקליפורניה. עם חזרתי לארץ בשנת 2011 לקחתי על עצמי להטמיע את שלמדתי מהאמרקאים כאן בישראל והקמתי את אא פרגולות מתוך רצון והבטחה לשירות וביצוע בסטנדרט אמריקאי.

היום שנים אחרי, אני שמח לספר שיש לנו בחברה צוותים מאומנים ומיומניום שבעזרתם הפילוסופיה שלנו של "יופי, דיקנות ומקצוענות" קורת הלכה למעשה אצל לקוחותינו עם רכישתם של פרגולה מאיתנו.

הפרגולה נבנית בבית המלאכה המזווד והמצוייד שלנו בדיוק לפי מדידות ומפרט שעליו הסכמנו במצורה מפורטת. זה מסייע לנו להגיע ולהתקין בצורה יעילה וזריזה כך האימפקט עליכם הוא מזערי ואתם הופכים לסוכני שטח נאמנים שלנו כשאתם מראים את המוצר שלנו לשכנים, חברים ובני משפחותיכם.

בודק...