אמנון – מודיעין

התמונות מטה מספרות את סיפור אמנון – מודיעין

כאן מדובר בפרגולה במרפסת שירות. מיד מבחינים בשונות של הפרגולה הזו כיוון שאין בה הצללת אלומיניום. הסנטף הוא הקירוי היחידי המתאים לאור העובדה שאין כאן צורך בהצללה והמרפסת הזו אינה משמשת לישיבה או לאירוח מכל סוג שהוא. יש לציין שהפרגולה הזו עדיין מעניקה הצללה עם סנטף BH כיוון שיש בו סינון קרינה ברמה של % 65 וגם היופי של הפרגולה הוא לא שיקול כאן ולא היה צורך בפסי אלומיניום שבדרך כלל מצלילים ומסתירים את הסנטף.

זאת דוגמה מצוינת להראות מדוע בפרגולות רגילות, שכן משמשות לאירוח, לקוחותינו כן בוחרים בהצללת אלומיניום. לא רק שההצללה היא משמעותית יותר, אלא יש גם חשיבות לעובדה שההצללה הזו מסתירה את הסנטף ולכן מתקבלת תוצאה אסתטית הרבה יותר. זוהי הפרגולה השנייה שאנחנו מרכיבים אצל אמנון במודיעין ושוב אני שמח לציין שאמנון ישמח לתת פידבק על השירות ועל המוצרים שלנו לכל לקוח פוטנציאלי.

אנחנו נמצאים בשוק תחרותי מאד, חלק גדול מהגורמים המתחרים בנו הם גופים חדשים לגמרי שמוצאים פוטנציאל עסקי בעולם הפרגולות. אבל חסר להם הניסיון הרב שיש לצוותים שלנו, מה שנותן לנו יתרון משמעותי באופן ההתקנה ובעמידות הפרגולה בטווח הארוך. לכן חשוב לנו לתת שירות יוצא דופן, מוצר מעולה שישרת אתכם בחורף ובקיץ ובעיקר לגייס כל לקוח ולקוח שלנו למערך ההסברתי והשיווקי שלנו, כדי לבדל את היכולות המקצועיות הייחודיות שלנו מהעסקים החדשים שהם חסרי מיומנויות אלו.

בודק...