דורון – רמת גן

התמונות מטה מספרות את סיפור דורון – רמת גן

תחושת הבטן שלי הייתה טובה הפעם, לקחתי פרויקט שהוא נגד האני מאמין שלי וממש יצאתי מאזור הנוחות שלי בקבלת הפרויקט הזה. הגעתי לרמת גן והכרתי את דורון ומשפחתו שהיו סופר נעימים ונחמדים (והם עדיין כאלה) והם ביקשו ממני דבר שהייתי בטוח שתוך דקה אני מצליח לשנות את דעתם. הרצון שלהם היה להאריך פרגולה קיימת עם חומר זהה מאותה חברה כפי שזה קיים היום לדאבוני, החומר המדובר הוא הפרופיל הכי דק והכי לא נעים לעבוד אתו שקיים בשוק הישראלי.
פרופיל אלומיניום דק 0.6 ממ אבל עם מילוי קצף שאמור לתת לפרגולה את החוזק הנדרש.
הפרגולה אצלם כבר עומדת עשר שנים והם מאוהבים בה ולכן ביקשו להאריך עם אותו חומר בדיוק או לוותר על כל העניין. למרבה הפתעתי, דווקא הגברת שכנעה אותי שעליי לקבל את הפרויקט הזה כפי שהם מבקשים. קיבלתי והתנתי את ביצוע הפרויקט בכך שהם רוכשים את החומר ישירות מהספק, לאחר שהם מקבלים מפרט ממני. וכך עשינו.
כשהגענו לשטח לאחר תיאום מראש ביננו להובלה ולמנוף, וכולם כרגיל עמדו בזמנים כמו גדולים. בשעה עשר בבוקר התחלנו בביצוע העבודה ובשעה שלוש אחר הצהרים ביום המחרת דורון התקשר לשאול אותי למי הוא נותן את ההמחאה האחרונה לסגירת חשבון.


הלקוחות ניצחו הפעם. הפרגולה המקורית גדלה ושילשה את גודלה בלי לשלם מחיר של נראות אחרת או צבעים שונים. אני מאד שמח שהייתי קשוב והסכמתי לשחק מחוץ לאזור המוכר לי. דורון ורעייתו היו סופר מרוצים ונרגשים והשביעו אותי לחזור ולתת הצעה על פרויקט נוסף עם חזרתם מחופשה. אני אעשה זאת בשמחה כמובן.


שלא כהרגלי, אני מוכרח לציין את היכולת הגבוהה של הצוות שלנו, גם הם היו צריכים לצאת מההתנהלות המוכרת להם ביום יום, להשתמש בכלי עבודה אחרים שמתאימים לפרויקט זה, שינוי בתפיסה ובצורת העבודה. הם עשו זאת בשמחה, עם חיוך וללא שום בעיה. מי שהסתכל מהצד היה חושב שזה מה שהם עושים בכל יום, עם חומר כזה וזאת לאור המיומנות הרבה שלהם.
כמו כן הוספנו תאורת לד שאנחנו מייצרים אצלנו במפעל ושמחנו להתקין שבע מנורות בפרגולה החדשה ועוד שתיים בפרגולה הקיימת. תודה ענקית לדורון על ההזדמנות הבלתי חוזרת, החיוך, ההתנהלות החיובית מולנו ויצירת מרחב שבו אנשים יכולים לרקוד.
כן ירבו!

בודק...